KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 6765081

nr 676 5081

Skulpturer

2 st, buddha, Metall, höjd: 9-14

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 januari 2011
kl 18:38:14